Weekend cudów Szlachetnej Paczki

W ostatni weekend wolontariusze Szlachetnej Paczki przekazali rodzinom pomoc przygotowaną przez darczyńców. W tym roku paczki dotarły do ponad 17 tysięcy rodzin w całej Polsce. Wolontariusze ze Skaryszewskiej wraz z uczniami Liceum „Przy Łazienkach Królewskich” przygotowali świąteczną pomoc dla pana Roberta.

Wybraliśmy pana Roberta, mieszkańca jednej z podwarszawskich miejscowości, ponieważ z powodu choroby nie potrafi zadbać o swoje potrzeby. Wspólnie z młodzieżą ze CLVI Liceum Ogólnokształcącego „Przy Łazienkach Królewskich” udało nam się przygotować nie jedną, a 12 paczek. W każdej z nich znalazło się coś, co jest potrzebne na co dzień – od artykułów spożywczych po środki higieny osobistej, ciepłe ubrania i drobne prezenty. Pan Robert otrzymał to wszystko w miniony weekend. Kiedy otwierał paczki, był niezwykle wzruszony, powtarzał wciąż „dziękuję, bardzo dziękuję”.

– Serdecznie dziękuję wszystkim, uczniom i nauczycielom, za pomoc. Udało nam się zebrać wiele rzeczy. W najbliższych dniach do pana Roberta trafią kolejne paczki – mówi Bogusława Proczka, koordynatorka akcji „Szlachetna Paczka”.

Wolontariusze ze CLVI Liceum Ogólnokształcącego „Przy Łazienkach Królewskich”
Dary zebrane przez nas bardzo pomogą panu Robertowi
Podziękowanie od organizatorów
Podziękowanie od organizatorów
Podziel się swoją opinią
Dostosowanie
error: Content is protected !!