Menu Zamknij

 Szkoła Branżowa I stopnia nr 53

NauczycielDzień tygodnia/ godzina konsultacji
Andrzej Antosikwtorek 11.45–12.45
Tomasz Borzęckiśroda 11.40–12.40
Kornelia Dziewulskaśroda 12.45–13.45
Katarzyna Garlej-Majewskaczwartek 13.40–14.40
ks. dr. Marcin Gontarzczwartek 9.50–10.50
Teresa Gronekwtorek 10.40–11.40
Sławomir Komudawtorek 12.45–13.45
Kozińska Alicjaponiedziałek 15.20–15.50
piątek 15.20–15.50
Romualda Korzeniowskaczwartek 16.00–17.00
Agata Kowalewskaczwartek 9.45-10.45
Marek Kręcik wtorek 12.30-13.30
Cezary Krynickipiątek 8.40-9.40
Aneta Kuryśczwartek 16.15–17.15
Joanna Legdowiczponiedziałek 14.25–15.25
Maria Lutoborska-Kresaczwartek 11.30–12.30
Stanisława Oprzędekczwartek 13.30–14.30
Mateusz Pinasczwartek 13.30–14.30
Magdalena Rogowskaśroda 7.30–8.00
piątek 7.30–8.00
Małgorzata Rosaśroda 10.35–11.30
Ewa Sobolewskaponiedziałek 13.30–14.30
Jacek Stańczykpiątek 13.40–14.40
Małgorzata Stańczykpiątek 15.30–16.30
Marcin Strankowskiwtorek 12.45–13.40
Jadwiga Szaniawskaczwartek 11.40–12.40
Marta Scierskaponiedziałek 9.50–10.45
Monika Turowskaponiedziałek 8.00–8.55
Katarzyna Wasiłowskaczwartek 16.15–17.15
Magdalena Wicherczwartek 11.30–12.30
Edyta Wójcickaczwartek 8.00–8.55
Anna Wrotekponiedziałek 14.30–15.30
Paweł Zabielskiponiedziałek 15.30–16.30
Julita Żmijewskaczwartek 10.30–11.30

Szkoła Przysposabiająca do Pracy nr 3

NauczycielDzień tygodnia/ godzina konsultacji
Andrzej Antosikwtorek 10.45-11.45
Katarzyna Cichocka-Balińskaponiedziałek 9.40-10.40
Bogumiła Bednarzpiątek 12.30-13.30
Małgorzata Benisz-Stępieńczwartek 11.25-12.25
Beata Boguszpiątek 12.30-13.30
Teresa Czarnockaczwartek 10.40-11.40
Urszula Czuperwtorek 9.40-10.40
Danuta Gontaczwartek 16.15-17.15
Joanna Jakubowskawtorek 8.00-9.00
Emilia Kopczyńskaśroda 11.40-12.40
Sebastian Lisowskiśroda 11.40-12.40
Marcin Malmonwtorek 16.15-17.15
Agnieszka Michalskawtorek 7.00-8.00
Sandra Niedźwieckaśroda 12.25-13.25
Justyna Krynickaczwartek 12.25-13.25
Kamil Piątekpiątek 13.40-14.40
Małgorzata Piwowarczykwtorek 12.25-13.25
Justyna Popiekopiątek 11.40-12.40
Viktoria Salejczwartek 10.40-11.40
Katarzyna Sawickaponiedziałek i wtorek 7.15-7.45
Agata Schirokśroda 13.40-14.40
Dorota Sołowiejpiątek 16.15-17.15
Elżbieta Sumeraczwartek 9.30-10.30
Agata Szaraniecwtorek 11.35-12.35
Małgorzata Wasiakczwartek 15.20-16.20
Jolanta Wojciechowskaponiedziałek 10.35-11.35
Kalina Zajączkowskawtorek i czwartek 7.30-8.30
Emanuel Zemanczwartek 8.50-9.50
Grażyna Parzychczwartek 13.40-14.40
Dostosowanie