Warsztaty „Od elektryka do kierownika”

Kolejna grupa uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięła udział w warsztatach w hipermarkecie budowlanym Castorama przy ulicy Głębockiej. Podczas wydarzenia „Od elektryka do kierownika” młodzież poznała, na czym polega praca na różnych stanowiskach w sklepie.

Uczniowie mieli okazję zwiedzić sklep i zobaczyć, jak wygląda praca na poszczególnych stanowiskach, między innymi: kasjerów, doradców klienta, magazynierów i pracowników działu obsługi klienta. Warsztaty „Od elektryka do kierownika” były doskonałą okazją dla uczniów, aby poznać pracę w Castoramie od podszewki. Młodzież mogła dowiedzieć się, jakie umiejętności i kwalifikacje są potrzebne do pracy na różnych stanowiskach.

Warsztaty były także kolejną okazją do spotkania z pracownikami sklepu, którzy w ostatnim czasie pomogli w różny sposób naszej szkole.

Organizatorem wydarzenia jest doradca zawodowy Katarzyna Sawicka.