Uczniowie w Olimpiadzie z języka angielskiego

W tym roku 16 uczniów klas I-III Szkoły Branżowej przystąpiło do Ogólnopolskiej Olimpiady Olimpus z języka angielskiego. To fantastyczna wiadomość, ponieważ świadczy o rosnącym zainteresowaniu językiem angielskim wśród uczniów oraz o poziomie nauczania w szkole.

Olimpiada Olimpus to prestiżowy konkurs, który od lat wyłania najzdolniejszych uczniów języka angielskiego w Polsce. Testy olimpijskie są przygotowywane przez doświadczonych pedagogów i językoznawców.

W ubiegłym roku nasi uczniowie spisali się znakomicie, zdobywając wiele nagród i wyróżnień. Mamy nadzieję, że i w tym roku uczniowie powtórzą ten sukces.

Trzymamy kciuki za wszystkich uczestników olimpiady i życzymy im powodzenia!

Na naszym blogu będziemy informować o wynikach olimpiady i innych sukcesach językowych naszych uczniów.