Kariera zawodowa z firmą Auchan

W szkole odbyły się warsztaty zorganizowane przez pracowników firmy Auchan. Firma Auchan jest znanym pracodawcą na polskim rynku, zatrudniającym w swoich sklepach około 18 000 osób.

Podczas warsztatów przedstawicielki firmy Auchan prowadziły zajęcia z zakresu aktywizacji zawodowej. Młodzież mogła dowiedzieć się m.in. jak napisać dobre CV i list motywacyjny, jak przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej oraz jakie są najczęściej popełniane błędy podczas rekrutacji.

Panie przedstawiły również oferty pracy i stażu dla młodzieży, które są dostępne w firmie Auchan. Młodzież mogła również uzyskać informacje na temat możliwości rozwoju zawodowego w firmie.

Spotkanie z przedstawicielkami firmy Auchan zorganizowała Teresa Gronek, odpowiedzialna w Branżowej Szkole I stopnia za doradztwo zawodowe.