Uczniowie poznają tajniki lutowania układów elektrycznych

Uczniowie klas pierwszych Szkoły Branżowej mieli okazję wziąć udział w fascynujących warsztatach z zakresu układów elektrycznych, gdzie mogli zgłębić arkana lutowania. Podczas zajęć młodzież nie tylko poznała teorię dotyczącą budowy i działania prostych układów elektronicznych, ale przede wszystkim zdobyła praktyczne umiejętności w zakresie ich lutowania.

Warsztaty w Centrum Kreatywności Targowa prowadziła doświadczona edukatorka, którzy z zaangażowaniem dzieliła się swoją wiedzą i pasją do elektroniki. Uczniowie mieli do dyspozycji profesjonalny sprzęt i materiały, co pozwoliło im na bezpieczne i efektywne ćwiczenie swoich nowych umiejętności.

Atmosfera podczas warsztatów była znakomita. Młodzież chętnie podejmowała wyzwania i z zaangażowaniem wykonywała kolejne zadania. Wspólne lutowanie stało się nie tylko okazją do nauki, ale również do integracji i budowania pozytywnych relacji między uczniami.