Adam Woronowicz oczarował naszą szkołę

Mieliśmy przyjemność gościć w murach naszej szkoły znakomitego aktora – Adama Woronowicza. Wizyta ta była prawdziwym świętem kina i teatru.

Pan Adam spotkał się z uczniami, chętnie odpowiadając na ich pytania dotyczące pracy aktorskiej. Opowiedział o swoich doświadczeniach z planów filmowych i teatralnych scen, zdradzając kilka ciekawostek ze swojej bogatej kariery.

Aktor miał okazję obejrzeć fragmenty z tegorocznej edycji szkolnej Giełdy Talentów. Z podziwem obserwował występy uczniów, chwaląc ich odwagę, talent i umiejętności.

Pan Woronowicz słynie z dużego poczucia humoru, o czym przekonaliśmy się na własnej skórze. Spotkanie z nim było pełne śmiechu i żartów, a sam aktor chętnie rozmawiał i żartował z uczniami.

Okazało się, że nasi uczniowie są nie tylko fanami filmu „O psie, który jeździł koleją”, ale znają również wiele innych produkcji, w których grał Adam Woronowicz. Nasz gość był pod wrażeniem ich wiedzy o filmach i chętnie dzielił się z nimi swoimi przemyśleniami na temat kina.

Serdecznie dziękujemy za odwiedziny na Skaryszewskiej i już w tym momencie zapraszamy Pana na przyszłoroczną Giełdę Talentów. Dziękujemy też pani Katarzynie Sawickiej za organizację spotkania. Podobnie jak Adam Woronowicz, pani Katarzyna pochodzi z Białegostoku i jest dumna, że jej kolega z lat młodości odniósł tak duży sukces w swojej karierze.