Goście z Republiki Korei

Naszą szkołę odwiedzili goście z Republiki Korei. W kulturze koreańskiej bardzo ważnym elementem jest obdarowywanie się prezentami. Od naszych miłych gości otrzymaliśmy bardzo cenną rzecz – laptop wraz z oprogramowaniem do tworzenia pomocy w Komunikacji Wspomagającej i Alternatywnej.

Nasi goście znają już Warszawę. Są w Polsce od 2012 roku. To przedstawiciele POSCO E&C, firmy inżynieryjno-budowlanej o zasięgu globalnym, między innymi największy na świecie producent stali.

W Warszawie POSCO E&C jest wykonawcą rozbudowy i modernizacji Zakładu Unieszkodliwiania Stałych Odpadów Komunalnych. Nasi uczniowie kojarzą to miejsce. W ramach projektu Zielona Szkoła przez cały rok, który prowadzi pani Elżbieta Sumera, wielokrotnie bywali tam w ostatnich miesiącach, ucząc się o ekologii.

Cieszymy się, że mogliśmy gościć na Skaryszewskiej przedstawicieli firmy. Dziękujemy serdecznie za odwiedziny. Dziękujemy także za prezent. Laptop wraz z oprogramowaniem pomoże uczniom i nauczycielom w ich nauce i pracy.

Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie korea4-1024x726.jpeg

Notatka o wizycie naszych gości na stronie POSCO E&C https://poscoenc.pl/aktualnosci/