Menu Zamknij

Zakończenie roku szkolnego

Absolwenci szkoły przysposabiającej do pracy 2021

To był bardzo trudny rok dla dyrektorów szkół, nauczycieli, uczniów i rodziców. Dlatego tym bardziej dziękuję za wysiłek, za wytężoną pracę i zaangażowanie – powiedział minister Przemysław Czarnek podczas zakończenia zajęć dydaktyczno-wychowawczych w Szkole Podstawowej nr 10 w Sieradzu.

– Dziękuję nauczycielom. Oni w trakcie nauki zdalnej wykonali gigantyczną pracę, uczyli w wyjątkowych okolicznościach i stanęli na wysokości zadania, żeby jak więcej wiedzy przekazać uczniom – dodał szef MEiN. Podkreślił także, że po wakacjach planowany jest powrót uczniów do szkół w trybie stacjonarnym.

Minister Przemysław Czarnek w szkole w Sieradzu

W naszej szkole uroczyste zakończenie roku szkolnego odbyło się 24 i 25 czerwca. W czwartek, 24 czerwca, wręczono świadectwa uczniom klas trzecich Szkoły Branżowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Był to ich ostatni rok nauki w szkole. – Będzie nam brakowało Was na Skaryszewskiej. Pamiętajcie o nas, odwiedzajcie nas w Klubie Absolwenta – powiedziała Magdalena Mecha, dyrektorka Zespołu Szkół.

W piątek, 25 czerwca, świadectwa, dyplomy i nagrody otrzymali pozostali uczniowie. – Życzę wszystkim miłych wakacji. Należą się nam po tym trudnym roku – żegnała uczniów i nauczycieli Magdalena Mecha.

Dostosowanie