Zakończenie roku szkolnego 2023/2024

Uroczyste zakończenie roku szkolnego zaplanowano na czwartek 20 czerwca i piątek 21 czerwca. W czwartek pożegnamy tegorocznych absolwentów Szkoły Specjalnej Przysposabiającej do Pracy oraz Branżowej Szkoły I stopnia. W piątek odbędzie się zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych i drugich obu szkół.

Wręczenie świadectw absolwentom oraz uczniom klas trzecich Szkoły Przysposabiającej do Pracy odbędzie się o godzinie 10. Proboszcz parafii pw. św. Wincentego Pallottiego oraz nauczyciele katecheci zachęcają do udziału we mszy świętej, która rozpocznie się o godzinie 9 w kościele przy ul. Skaryszewskiej 12.

Pożegnanie absolwentów Branżowej Szkoły I stopnia odbędzie się o godzinie 11. Wyjątkowo w tym roku uroczystości zaplanowano w dolnej sali gimnastycznej na piętrze -1.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla uczniów klas pierwszych i drugich obu szkół odbędzie się w piątek o godzinie 9.