Czas na nowy rozdział

Dzisiaj pożegnaliśmy absolwentów Szkoły Branżowej i Szkoły Przysposabiającej do Pracy.  Jesteśmy niezwykle dumni z każdego z Was i z całego serca życzymy Wam powodzenia na dalszej drodze!

Drodzy absolwenci, dziękujemy Wam za wspólnie spędzony czas. Było nam niezmiernie miło móc Was uczyć i obserwować Wasz rozwój. Życzymy Wam wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia.

Świat stoi przed Wami otworem – chwytajcie nowe możliwości i nigdy nie przestawajcie się uczyć. Życzymy Wam odwagi w pokonywaniu przeszkód. Nie poddawajcie się i wierzcie w siebie.

Otaczajcie się życzliwymi ludźmi, którzy będą Was wspierać i motywować do działania.

Pamiętajcie o swojej szkole na Skaryszewskiej. Zawsze będziecie mile widziani w murach naszej szkoły.

Powodzenia!

Dziękujemy za trud włożony w organizację uroczystości zakończenia roku szkolnego paniom Elżbiecie Sumerze i Jolancie Wojciechowskiej (Szkoła Przysposabiająca do Pracy) oraz paniom Małgorzacie Rosie i Jadwidze Szaniawskiej (Szkoła Branżowa).

Wszystkim Nauczycielom oraz Uczniom życzymy udanych wakacji, pełnych relaksu i słońca.