Nowa Rada Rodziców. Razem dla naszych dzieci

Z przyjemnością informujemy, że ukonstytuowała się nowa Rada Rodziców przy Zespole Szkół Specjalnych nr 89.

• Przewodniczący: Rafał Szymański
  • Wiceprzewodnicząca: A. Cichoń
  • Skarbnik: Katarzyna Dryja

Chcemy, aby nasza szkoła była miejscem, w którym każde dziecko będzie mogło się rozwijać i realizować swoje pasje. Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o dobrowolne wsparcie finansowe.

Na co zostaną przeznaczone środki?

• Dopłaty do biletów na wyjścia i imprezy: Chcemy umożliwić naszym uczniom udział w różnorodnych wydarzeniach, które wzbogacą ich doświadczenia.
  • Nagrody rzeczowe w konkursach: Pragniemy docenić osiągnięcia naszych uczniów i motywować ich do dalszej pracy.
  • Pomoc dla uczniów w trudniejszej sytuacji materialnej: Chcemy, aby każde dziecko miało równe szanse.

Jak możesz pomóc?

• Przelew bankowy:
    • Konto: Santander Bank Polska SA 17 1090 2590 0000 0001 5848 0328
    • Tytuł przelewu: Imię i nazwisko ucznia, klasa
    • Możliwość ustawienia stałego zlecenia: Nawet niewielka kwota co miesiąc ma duże znaczenie. Proponujemy 100 zł na rok szkolny. Można być płatność cykliczna, np. 10 zł miesięcznie.
  • Wpłata gotówkowa: Wpłaty na Radę Rodziców będą też zbieranie podczas zebrań rodziców.

Każda złotówka się liczy!

Z góry dziękujemy za Państwa zaangażowanie i wsparcie. Dzięki Państwa pomocy możemy zapewnić naszym uczniom jeszcze lepsze warunki nauki i rozwoju.

Rada Rodziców ZSS nr 89