Majówka Aniołów

Po raz 10. w ogrodach parafii pod wezwaniem Najczystszego Serca Maryi odbyła się Majówka Aniołów. Okazja do budowania razem świata, w którym każdy czuje się szanowany, akceptowany i ma szansę na pełne rozwijanie swoich możliwości. Niezależnie od jego stanu zdrowia czy sprawności fizycznej.

Majówka Aniołów to wyjątkowe wydarzenie, które integruje osoby z niepełnosprawnością z osobami zdrowymi. W tym roku impreza miała szczególnie uroczysty charakter, ponieważ świętowaliśmy jej 10. rocznicę.

Uczniowie naszej szkoły aktywnie włączyli się w organizację wydarzenia. W tym roku klasy ze Szkoły Branżowej przygotowały stoisko ze słodkościami i przekąskami, które cieszyło się ogromnym powodzeniem wśród uczestników.

Majówka Aniołów to czas pełen radości w pięknym ogrodzie i w słońcu.

Chcielibyśmy serdecznie podziękować wszystkim uczniom i nauczycielom, którzy zaangażowali się w organizację tego wyjątkowego wydarzenia. Szczególne podziękowania kierujemy do pani Iwony Kulczyk, pomysłodawczyni i organizatorki Majówki Aniołów i do pani Beaty Bogusz, która włącza nas w to święto.

Fot. B. Bogusz

Jubileuszowy tort przygotowany przez P. Zabielskiego
Stoisko naszej szkoły
Podziel się swoją opinią
Dostosowanie
error: Content is protected !!