Świętujemy Dzień Edukacji Narodowej

Serdecznie zapraszamy na uroczystości z okazji Dnia Edukacja Narodowej, które odbędą się 14 października. Tego dnia odbędą się: ślubowanie uczniów klas pierwszych Szkoły Przysposabiającej do Pracy oraz Szkoły Branżowej, a także wręczenie absolwentom Szkoły Branżowej dyplomów potwierdzających kwalifikacje w zawodzie.

• 1-5 lekcja: zajęcia zgodnie z planem.
  • 6 lekcja: uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela oraz ślubowanie uczniów klas pierwszych i wręczenie dyplomów absolwentom 2024′.
  • 7 lekcja: spotkanie dla uczniów klas pierwszych z wychowawcami. Pozostałe klasy mają zajęcia według planu.
  • 14:30: zakończenie zajęć lekcyjnych. Dla uczniów potrzebujących opieki zostanie otwarta świetlica szkolna.

Zapraszamy wszystkich rodziców, nauczycieli i uczniów do wspólnego świętowania tego ważnego dnia!