Pracownicy szkoły

Kadra kierownicza

Magdalena Mecha – dyrektor Zespołu Szkół nr 89

Lidia Gawrychowska-Pilarczyk – wicedyrektor

Julita Żmijewska – kierownik szkolenia praktycznego

Nauczyciele
  • Baldy Magdalena – biologia, wychowanie do życia w rodzinie    
  • Barczak Magdalena – przysposobienie do pracy, zajęcia rewalidacyjne   
  • Bednarz Bogumiła – zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rewalidacyjne                            
  • Benisz-Stępień Małgorzata – funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy    
  • Bogusz Beata – przysposobienie do pracy, religia, zajęcia rewalidacyjne       
  • Borkowska Marzena – teoria zawodowa, praktyczna nauka zawodu, zajęcia rewalidacyjne     
  • Borzęcki Tomasz – podstawy hotelarstwa, wychowanie fizyczne, zajęcia kształtujące kreatywność        
  • Cichocka-Balińska Katarzyna – funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, zajęcia rewalidacyjne            
  • Czarnocka Teresa – przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rewalidacyjne  
  • Czuper Urszula – funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rewalidacyjne   
  • Dziewulska Kornelia – język angielski, język angielski zawodowy, zajęcia rewalidacyjne, drużyna harcerska       
  • Garlej-Majewska Katarzyna – teoria zawodowa        
  • Gawrychowska-Pilarczyk Lidia – przysposobienie do pracy, informatyka    
  • Gonta Danuta – zajęcia kształtujące kreatywność, zajęcia rewalidacyjne   
  • ks. dr Gontarz Marcin – religia        
  • Jakubowska Joanna – funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy   
  • Jaros Małgorzata – zajęcia rewalidacyjne    
  • Kania Łukasz – teoria zawodowa, technologia gastronomiczna z towaroznawstwem   
  • Korzeniowska Romualda – psycholog, zajęcia rewalidacyjne           
  • Kozińska Alicja – teoria zawodowa, zajęcia praktyczne   
  • Kowalewska Agata – historia, zajęcia rewalidacyjne   
  • Krynicki Cezary – teoria zawodowa, zajęcia praktyczne                
  • Komuda Sławomir – religia                   
  • Korneluk Marta – teoria zawodowa, zajęcia praktyczne                
  • Lasecki Marcin – teoria zawodowa      
  • Legdowicz Joanna – funkcjonowanie osobiste i społeczne, język polski, zajęcia rewalidacyjne    
  • Lutoborska-Kresa Maria – funkcjonowanie osobiste i społeczne, język polski, zajęcia rewalidacyjne 
  • Mecha Magdalena – funkcjonowanie osobiste i społeczne, zajęcia rewalidacyjne
  • Mołotkiewicz-Szewczyk Marlena – zajęcia rewalidacyjne  
  • Myczko Małgorzata – przysposobienie do pracy, zajęcia świetlicowe    
  • Niedźwiecka Sandra – zajęcia rozwijające komunikowanie się, zajęcia rewalidacyjne               
  • Parzych Grażyna – przysposobienie do pracy   
  • Piątek Kamil – wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne   
  • Podpora Dorota – przysposobienie do pracy    
  • Piwowarczyk Małgorzata – zajęcia rewalidacyjne  
  • Popieko Justyna– funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, zajęcia rozwijające komunikowanie          
  • Rogowska Magdalena – bezpieczeństwo pracy, teoria zawodowa, zajęcia rewalidacyjne         
  • Rosa Małgorzata– drużyna harcerska, podstawy przedsiębiorczości, zajęcia rewalidacyjne, informatyka           
  • Salej Viktoria – funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, zajęcia rewalidacyjne  
  • Schirok Agata – funkcjonowanie osobiste i społeczne, przysposobienie do pracy, zajęcia rewalidacyjne            
  • Skiba Kamila – przysposobienie do pracy    
  • Sobolewska Ewa – zajęcia rewalidacyjne   
  • Sołowiej Dorota – przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność    
  • Stankowski Marcin – zajęcia rewalidacyjne     
  • Sumera Elżbieta – przysposobienie do pracy, zajęcia kształtujące kreatywność     
  • Szaniawska Jadwiga – matematyka, fizyka, zajęcia rewalidacyjne      
  • Ścierska Marta – wychowanie fizyczne, edukacja dla bezpieczeństwa, zajęcia rewalidacyjne   
  • Turowska Monika – język angielski           
  • Urbańska Agnieszka – zajęcia rewalidacyjne   
  • Usiądek Anna – przysposobienie do pracy, zajęcia rewalidacyjne, zajęcia świetlicowe             
  • Wasiak Małgorzata – zajęcia rewalidacyjne   
  • Wojciechowska Jolanta – zajęcia rewalidacyjne
  • Wasiłowska Katarzyna – matematyka, chemia  
  • Wójcicka Edyta – biblioteka    
  • Wrotek Anna – podstawy przedsiębiorczości, wiedza o społeczeństwie, historia, zajęcia rewalidacyjne  
  • Zabielski Paweł – teoria zawodowa, praktyczna nauka zawodu, zajęcia rewalidacyjne             
  • Zeman Emanuel – wychowanie fizyczne, zajęcia rewalidacyjne     
  • Zienkiewicz Marzanna – teoria zawodowa, praktyczna nauka zawodu    
  • Żarska Sabina – przysposobienie do pracy, zajęcia rewalidacyjne    
  • Żmijewska Julitta – geografia, funkcjonowanie osobiste i społeczne.                                      
Nauczyciele – specjaliści

Romualda Korzeniowska – psycholog
Małgorzata Mrozowska – psycholog, pedagog
Teresa Gronek – doradca zawodowy
Michalska Agnieszka – fizjoterapeuta
Agnieszka Urbańska – logopeda

Pracownicy administracyjni

Dariusz Żurawski – sekretarz szkoły
Katarzyna Drewniak – specjalista ds. finansowych
Natalia Wasilewska – specjalista ds. uczniowskich

Dostosowanie
Przewiń do góry