Pracownicy szkoły

Kadra kierownicza

Magdalena Mecha, dyrektor Zespołu Szkół nr 89

Urszula Lenkiewicz, wicedyrektor

Lidia Gawrychowska-Pilarczyk, wicedyrektor

Julita Żmijewska, kierownik szkolenia praktycznego

Kadra pedagogiczna

Imię i nazwisko Prowadzony przedmiot, rodzaj zajęć
Magdalena Baldywychowanie do życia w rodzinie,
zajęcia rewalidacyjne
Magdalena Barczakprzysposobienie do pracy, zajęcia
rozwijające komunikowanie się
Małgorzata Benisz-Stępieńprzysposobienie do pracy,
zajęcia rewalidacyjne
Eliza Bergielteoria zawodowa
Beata Boguszzajęcia rewalidacyjne
Marzena Borkowskateoria zawodowa, praktyczna nauka
zawodu (pomocnik fryzjera)
Urszula Chojnackaprzysposobienie do pracy
Artur Król-Drobotteoria zawodowa, zajęcia
rewalidacyjne
Teresa Czarnockaprzysposobienie do pracy, zajęcia
kształtujące kreatywność
Kornelia Dziewulskajęzyk angielski, język angielski
zawodowy, zajęcia rewalidacyjne
Katarzyna Garlej-Majewska teoria zawodowa
Lidia Gawrychowska-Pilarczykprzysposobienie do pracy, zajęcia
rewalidacyjne
Danuta Gontazajęcia kształtujące kreatywność,
zajęcia rozwijające komunikowanie
się, zajęcia rewalidacyjne
Daria Grabowskafunkcjonowanie osobiste i społeczne,
przysposobienie do pracy, zajęcia
rewalidacyjne
Teresa Gronekdoradca zawodowy, opiekun praktyk
Marzanna Ignaczewskabiologia, zajęcia rewalidacyjne
Joanna Jakubowskazajęcia rozwijające komunikowanie
się, przysposobienie do pracy
Anna Kasprzyk-Dawieczajęcia kształtujące kreatywność,
zajęcia rewalidacyjne
Paulina Kałęckawychowanie fizyczne, zajęcia
rewalidacyjne
Sławomir Komudareligia
Anna Kowalewskahistoria, wiedza o społeczeństwie
Marta Kornelukteoria zawodowa
Romualda Korzeniowskapsycholog
Joanna Legdowiczjęzyk polski, zajęcia rewalidacyjne,
funkcjonowanie osobiste i społeczne,
nauczanie indywidualne
Urszula Lenkiewiczteoria zawodowa, biologia
Maria Lutoborska-Kresajęzyk polski, zajęcia rewalidacyjne,
funkcjonowanie osobiste i społeczne,
zajęcia rozwijające komunikowanie
się
Dariusz Miścichowskizajęcia rewalidacyjne
Małgorzata Mrozowskasocjoterapia, zajęcia rewalidacyjne
Małgorzata Myczkoprzysposobienie do pracy, zajęcia
rewalidacyjne i świetlicowe
Sandra Niedźwieckazajęcia świetlicowe, zajęcia
rewalidacyjne
Jolanta Ostrowskaprzysposobienie do pracy,
zajęcia kształtujące kreatywność,
zajęcia rozwijające komunikowanie
się, zajęcia rewalidacyjne
Katarzyna Paradowskafunkcjonowanie osobiste i społeczne,
przysposobienie do pracy, zajęcia
rewalidacyjne
Grażyna Parzychprzysposobienie do pracy
Kamil Piątekwychowanie fizyczne
Małgorzata Piwowarczykzajęcia rewalidacyjne
Dorota Podporaprzysposobienie do pracy,
zajęcia kształtujące kreatywność,
zajęcia rozwijające komunikowanie
się
Justyna Popiekoprzysposobienie do pracy,
zajęcia rozwijające komunikowanie
się
Małgorzata Rosapodstawy przedsiębiorczości,
teoria zawodowa, zajęcia świetlicowe
Magdalena Rosakchemia
Jadwiga Szaniawskamatematyka, fizyka, informatyka
ks. Michał Szeszkoreligia
Marta Ścierskawychowanie fizyczne,
edukacja dla bezpieczeństwa,
zajęcia rewalidacyjne
Agnieszka Urbańskazajęcia rewalidacyjne
Małgorzata Wasiakzajęcia kształtujące kreatywność,
zajęcia rozwijające komunikowanie
się, zajęcia rewalidacyjne
Katarzyna Wasiłowskamatematyka, chemia
Anna Wrotekpedagog, historia, zajęcia
rewalidacyjne
Edyta Wójcickabibliotekarka,
nauczanie indywidualne
Paweł Zabielskiteoria zawodowa, praktyczna nauka
zawodu
Katarzyna Zawiślakfunkcjonowanie osobiste i społeczne,
przysposobienie do pracy,
zajęcia kształtujące kreatywność,
zajęcia rozwijające komunikowanie
się, zajęcia rewalidacyjne
Emanuel Zemanwychowanie fizyczne, zajęcia
rewalidacyjne
Marzanna Zienkiewiczteoria zawodowa, nauka zawodu
(kucharz)
Julita Żmijewskageografia,
wychowanie do życia w rodzinie,
funkcjonowanie osobiste i społeczne,
zajęcia rewalidacyjne

Pozostali członkowie rady pedagogicznej

Romualda Korzeniowska, psycholog
Małgorzata Mrozowska, socjoterapeuta
Teresa Gronek, doradca zawodowy
Michalska Agnieszka, fizjoterapeuta
Agnieszka Urbańska, logopeda
Anna Kasprzyk-Dawiec, logopeda

Pracownicy administracyjni

Dariusz Żurawski, sekretarz szkoły
Marta Iwanowska, specjalista ds. finansowych
Wioletta Kołodziejczyk, specjalista ds. uczniowskich