Strefa ciszy od przyjaciół z Banku Gospodarstwa Krajowego

Wolontariusze z Banku Gospodarstwa Krajowego

Wolontariusze ­- pracownicy Banku Gospodarstwa Krajowego pomagają naszej szkole w urządzeniu strefy ciszy. Będzie to miejsce dla uczniów, którzy potrzebują odpoczynku od szkolnego hałasu – miejsce dla osób ze spektrum autyzmu, ale nie tylko. W sytuacji, kiedy lekcje trwają nawet dziewięć godzin, wielu uczniów ma ochotę po prostu odpocząć i pobyć w ciszy. Wolontariusze z banku, pod kierunkiem pani Teresy Gronek – która wymyśliła strefę ciszy, wykonali już pierwsze prace i przede wszystkim wspomogli nas finansowo. Za przekazane nam przez Bank Gospodarstwa Krajowego pieniądze zostaną zakupione między innymi pufy, specjalne urządzenie do masażu i zostanie zamontowana ściana bąbelkowa. To wszystko pojawi się w strefie ciszy już lada dzień. Póki co, już w tej chwili dziękujemy nowym przyjaciołom szkoły.