Rekrutacja na rok szkolny 2022/23

Startujemy z rekrutacją na rok szkolny 2022/23. Na 15 marca zaplanowaliśmy Dni Otwarte. Tego dnia chcemy pokazać naszą ofertę obu szkół – Szkoły Przysposabiającej do Pracy i Szkoły Branżowej. O szczegółach powiadomimy wkrótce.

Wcześnie, a mianowicie 1 marca, odbędzie się u nas Giełda Zawodów. Jest to coroczne wydarzenie, podczas którego Szkoła Branżowa prezentuje kierunki kształcenia w nadchodzącym roku szkolnym. Jest to wyjątkowa okazja dla kandydatów, by przyjrzeli się bliżej szkole, obejrzeli pracownie, porozmawiali z nauczycielami i uczniami. Zapraszamy. Tegoroczna Giełda zawodów będzie zorganizowana w formie warsztatów w pracowniach szkolnych. Chętnych do uczestnictwa nauczycieli i szkoły prosimy o wcześniejsze zapisy (najlepiej do 18 lutego). Kontakt: Teresa Gronek, e-mail: t.gronek@skaryszewska.edu.pl.

Przedstawiamy też prezentację, którą kilka dni temu panie Teresa Gronek i Sandra Niedźwiecka pokazywały w szkole przy Szczęśliwickiej. Zainteresowanie naszą szkołą było bardzo duże. https://tiny.pl/91z7n