Menu Zamknij

Co roku zapraszaliśmy do siebie młodszych kolegów ze szkół podstawowych i gimnazjów. Pokazywaliśmy im pracownie, zajęcia. Cukiernicy i kucharze częstowali gości swoimi wyrobami.  

Niestety, w tym roku rekrutacja będzie prowadzona online. Na stronie internetowej szkoły zamieścimy wszelkie dokumenty oraz informacje o naszej ofercie i o kierunkach kształcenia. Dołożymy starań, żeby informacje były aktualne i przydatne dla Was. Zachęcamy do lektury, dzwońcie, piszcie e-maile i pytajcie. Mamy nadzieję, że zobaczymy się we wrześniu!

 

Dzień otwarty online – 18 lutego

Dzień otwarty to doskonała okazja dla kandydatów i ich rodziców, aby dowiedzieć się o kierunkach kształcenia, zasadach rekrutacji, terminach na złożenie dokumentów. W tym roku proponujemy spotkanie online – wideorozmowę w aplikacji Teams. 

Osoby zainteresowane informacją o naszej szkole zapraszamy 18 lutego. Będziemy do dyspozycji w godzinach 11.00–15.00.

Spotkanie na temat nauki w Szkole Branżowej I stopnia nr 53

Spotkanie rekrutacyjne Szkoła Branżowa

Spotkanie na temat nauki w Szkole Specjalnej Przysposabiającej do Pracy nr 3

Spotkanie rekrutacyjne – Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Podczas Dnia otwartego będzie możliwość spotkania się z naszym doradcą zawodowym, kierownikiem szkolenia praktycznego, nauczycielami. Odpowiemy niezdecydowanym, czym należy kierować się przy wyborze zawodu, postaramy zachęcić do nauki w szkole przy ul. Skaryszewskiej.

Dostosowanie