Nasi uczniowie na prestiżowej konferencji

Pięcioro naszych uczniów miało zaszczyt reprezentować naszą szkołę na wyjątkowym wydarzeniu – konferencji organizowanej przez Urząd Pracy m.st. Warszawy we współpracy z Business Center Club oraz Feel Comfort. Konferencja odbyła się w Centrum Kreatywności Targowa i zgromadziła wielu gości ze świata biznesu i edukacji.

Nasi uczniowie, pod opieką pana Jacka Stańczyka, aktywnie uczestniczyli w prelekcjach i warsztatach, zdobywając cenną wiedzę i umiejętności z zakresu rynku pracy i przedsiębiorczości. Mieli również okazję zaprezentować swoje talenty i umiejętności przed słuchaczami.

Według opinii gości, obsługa konferencji, za którą odpowiadali nasi uczniowie, stała na najwyższym poziomie. Ich profesjonalizm, zaangażowanie i życzliwość zostały docenione przez wszystkich uczestników.

Jesteśmy niezwykle dumni z naszych uczniów i ich osiągnięć. Ich udział w tej prestiżowej konferencji to doskonała okazja do promocji naszej szkoły i zaprezentowania potencjału naszych uczniów. Jesteśmy przekonani, że zdobyte przez nich doświadczenia będą miały ogromny wpływ na ich dalszy rozwój i przyszłą karierę zawodową.

Gratulujemy naszym uczniom i panu Jackowi Stańczykowi.

Podziel się swoją opinią
error: Content is protected !!