Najbardziej zielona szkoła na Kamionku

Prace ogrodnicze

Firma Cellfast podarowała naszej szkole narzędzia do prac ogrodniczych. Dziękujemy serdecznie za dar, a szczególnie panu Mariuszowi Wójtowi.

Zauważyliście, że w szkole pojawiło się dużo kwiatów – między innymi na pierwszym piętrze uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wraz z panią Urszulą Czuper urządzili ogród na ścianie. Podczas wakacji pani Teresa Gronek z pomocą pracowników Banku Gospodarstwa Krajowego przygotuje strefę relaksu z pachnącymi ziołami. Zmienia się też teren przed szkołą – pojawiły się nowe krzewy, zasadzono rośliny pnące. W planach mamy urządzenie „placu zabaw” z tyłu szkoły. Narzędzia od firmy Cellfast bardzo ułatwią nam te wszystkie prace.

Cellfast jest polską firmą, producentem narzędzi i akcesoriów ogrodowych oraz sprzętu i urządzeń do nawadniania ogrodu.