Menu Zamknij

Na wyprzedażach

Klasa I AP wybrała się wczoraj na zakupy do Galerii Północnej. Zakupy były prawdziwe, każdy z uczniów mógł kupić dla siebie to, co chciał, za kwotę 100 zł! To była niecodzienna okazja, ponieważ w sklepach trwa poświąteczny sezon wyprzedaży i wiele rzeczy można kupić po niskich cenach. Szymon na przykład wybrał bluzę z bohaterem kreskówki SpongeBobem Kanciastoportym. Kinga upatrzyła dla siebie czarne wąskie dżinsy i nic innego nie chciała, a Natalia kupiła bluzeczki w ulubionym kolorze lilaróż. Na zakupy wybiera się też klasa I BP.

Ta przyjemność to prezent noworoczny od Fundacji Akacja. Prowadzi ją mama naszego kolegi – Beata Niewiarowska. Jednym z głównych celów Fundacji Akacja jest umożliwianie osobom z niepełnosprawnościami spędzania wolnego czasu w przestrzeni publicznej. To bardzo ważny cel! Ulice, sklepy, kina – są dla wszystkich.

Uczniowie oczywiście podziękowali za prezent, ale trzeba dodać, że zasłużyli sobie na tę przyjemność. Przed świętami zaangażowali się bowiem w zbiórkę odzieży dla osób bezdomnych. Pomagasz innym, pomogą i Tobie. Proste.

Więcej zdjęć i informacji o Fundacji na stronie https://pl-pl.facebook.com/fundacja.akacja/

Dostosowanie