Na Skaryszewskiej rozkwitają talenty

Już od kilku dni w szkole dało się wyczuć elektryzującą atmosferę. Ktoś podśpiewywał, inni tańczyli, nauczyciele się naradzali. Zbliżał się termin Giełdy Talentów.

I udało się. Dzień, za sprawą Giełdy Talentów w hollywoodzkim stylu, był niezwykły.  Uczniowie śpiewali, tańczyli, grali na instrumentach, prezentowali umiejętności plastyczne. Był pokaz robotyki, tresury psa, tkactwa. Dominik ze Szkoły Branżowej zaprezentował kolekcję muszli morskich, które z kunsztem oszlifował i ozdobił.

Występy i prezentacje były dopracowane w każdym szczególe. Gratulujemy wszystkim uczestnikom talentów i talencików, odwagi i zaangażowania.

Tegoroczna Giełda Talentów zbiegła się czasowo z imieninami Anny. Ten dzień jest związany z założycielką i patronką szkoły Anną Gotinową, i każdego roku w maju obchodzimy święto szkoły. Pamiętał o tym samorząd Szkoły Przysposabiającej do Pracy, który przygotował tematyczne konkursy i gazetkę.


To było radosne święto szkoły. Dzień, kiedy w szkole każdy cieszy się, że jest w tym miejscu. Ta atmosfera to ogromna praca wielu osób i ich chęci. Podziękujmy im wszystkim w filmowym stylu.

Reżyser: Agata Schirok, Kamil Komorowski

Drugi reżyser: Małgorzata Stańczyk, Kornelia Dziewulska

Scenarzysta: Agata Schirok, Małgorzata Stańczyk, Kornelia Dziewulska

Operator obrazu: Jarosław Urbanowski

Kolorysta: Agata Schirok, Jarosław Urbanowski

Scenograf: Agata Schirok

Dekorator wnętrz:  Ola Tabaczka, Sylwia Okońska-Lubelska, Emilia Modzelewska

Realizator dźwięku: Jarosław Urbanowski

Muzyka: Danuta Gonta

Ruch sceniczny: Bogumiła Bednarz, Danuta Gonta

Rekwizyty: oryginalnych elementów dekoracji użyczyła parafia pw. Św. Wincentego Pallottiego w Warszawie. Serdeczne podziękowania kierujemy do ks. dr. Józefa Marcina Gontarza

Prowadzenie: Agata Schirok, Kamil Komorowski, Sebastian Lisowski, Mariola Pawkszteło

Wystąpili: uczniowie Branżowej Szkoły I stopnia nr 53 oraz uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy nr 3.

Podziel się swoją opinią
Dostosowanie
error: Content is protected !!