Kondziu, kochany Przyjacielu!

27 września odszedł od nas Konrad Ożga. Nasz Kondziu!

W szkole koledzy i nauczyciele zwracali się do Niego Kondziu. Bo wszyscy bardzo Kondzia lubiliśmy. A On lubił nas. Kondziu lubił wszystkich, bez wyjątku.

Podczas przerw stał zwykle przed swoją klasą, na początku korytarza, i witał się z każdym z nas. Później spacerował z Karoliną.

Kilka dni temu pani Sandra zaprosiła do szkoły Tatę Konrada. Jego Tata opowiadał nam o pracy policjanta. Kondziu był taki szczęśliwy i dumny ze swojego Taty.

Nie wierzymy w to, że naszego kolegi nie będzie już z nami. Znaliśmy się Kondziem trzy lata. Ale Jego koleżanki i kolega z klasy: Kinga, Natalia i Szymek znali się z Kondziem od przedszkola. Byli jak rodzeństwo. Ich rodzice przyjaźnią się i wzajemnie wspierają.

Kondziu, nasz drogi kolego, zapamiętamy, że kochałeś podróże na Zamojszczyznę. Będziemy pamiętać wiele innych rzeczy. Lata, dni i chwile spędzone z Tobą.

Żegnaj Przyjacielu!

Pożegnanie Konrada Ożgi odbędzie się w czwartek 29 września 2022 roku, o godz. 11.00 w kościele pw. Św. Rodziny w Kamionce przy ul. Świerkowej 13/15.

Podziel się swoją opinią
Dostosowanie
error: Content is protected !!