Warsztaty świąteczne

Dzisiejsze warsztaty świąteczne powinny zostać nazwane kiermaszem rzeczy ładnych. Uczniowie i nauczyciele ze szkoły przysposabiającej do pracy pokazali, jak przepiękne rzeczy powstają w szkolnych pracowniach.

Na warsztaty zaprosiliśmy uczniów szkół z Warszawy. Chcieliśmy pokazać im, co robimy podczas zajęć. I pokazaliśmy, że jest u nas stolarnia, pracownie ogrodnicza, rękodzieła. Ponadto gotujemy, pieczemy, pracujemy z nowoczesnymi technologiami komputerowymi.

Nasi goście – uczniowie ósmych klas szkół podstawowych – już za moment będą wspólnie z rodzicami decydować, którą szkołę wybrać na dalszą naukę. Mamy nadzieję, że ułatwiliśmy im nieco wybór.

Szkoła przysposabiająca do pracy przy Skaryszewskiej jest jedną z ośmiu szkół tego typu na terenie powiatu warszawskiego. Niewykluczone, że po dzisiejszych warsztatach wielu spośród dzisiejszych gości wybierze właśnie Skaryszewską. Zachęcamy do tego.

Dziękujemy uczniom szkół przy Elektoralnej, Bartniczej i w Helenowie za odwiedziny.


Warsztaty świąteczne zorganizowali nauczyciele i uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy pod kierunkiem pań Sandry Niedźwieckiej i Teresy Gronek. Warsztaty, podobnie jak niedawna Giełda zawodów, to działania z cyklu wydarzeń promujących ofertę Zespołu Szkół nr 89.

Podziel się swoją opinią
Dostosowanie
error: Content is protected !!