Great success!

Nasz kolega Błażej z klasy II a zdobył 8. miejsce w ogólnopolskiej Olimpiadzie Olimpus z języka angielskiego. To naprawdę great success Błażeja. W Olimpiadzie brało udział ponad dwa tysiące uczniów. Konkurs był adresowany głównie do uczniów liceów ogólnokształcących.

Test konkursowy sprawdzał wiedzę uczniów w zakresie czytania ze zrozumieniem, słownictwa, gramatyki i wiadomości związanych z wiedzą o krajach anglojęzycznych. Uczestnicy musieli wskazać poprawne odpowiedzi w 30 pytaniach.

Okazało się, że Branżowa Szkoła I stopnia nr 53 była jedyną szkołą branżową, która wzięła udział w tej Olimpiadzie. A w całej Polsce uczestniczyło w niej ponad dwa tysiące uczniów. Reprezentanci Skaryszewskiej znaleźli się wśród 50 najlepszych uczniów. To nadzwyczajne dokonanie!

Paniom anglistkom: Anecie Kuryś, Monice Turowskiej i Kornelii Dziewulskiej gratulujemy tak zdolnych uczniów.

W Olimpiadzie wzięło udział 11 uczniów z naszej szkoły. W nawiasie podajemy zajęte miejsce: Błażej K. (8), Nikolas N. (29), Paweł B. (35), Roch P. (41), Nicolas S. (41), Kamil T. (41), Piotr W.(43), Aniela J. (43), Albert Z. (43), Weronika K.(45), Nora M. (45).

Podziel się swoją opinią
Dostosowanie
error: Content is protected !!