Do wakacji zostało 98 dni

Opiekunowie samorządów uczniowskich z obu szkół podsumowali minione półrocze nauki. Wyróżniający się w nauce i zachowaniu uczniowie otrzymali pochwały i dyplomy podczas uroczystych apeli.

Pierwszy semestr był dla wszystkich czasem wypełnionym po brzegi pracą.  W szkole mnóstwo się działo. Uczniowie się uczyli, nauczyciele prowadzili zajęcia, a robotnicy naprawiali dach szkoły. Były i trudne sytuacje, i o niebo więcej wydarzeń pozytywnych. Na tym polega codzienne życie.

Nie było tygodnia bez wyjścia poza szkołę, bez wycieczki. Nie było też przerw w zdobywaniu przez uczniów i nauczycieli nagród, wyróżnień, otrzymywaniu podziękowań.  

W ostatnim czasie szkołę odwiedził tłum gości. Pokazaliśmy wszystkim szkołę z najlepszej strony. Odbyły się: I Wojewódzki Przegląd Kolęd i Pastorałek, Giełda zawodów, Warsztaty przedświąteczne, dwie edycje Dni Otwartych. Nasi nauczyciele goszczą w tych dniach w innych szkołach i opowiadają o szkole na Skaryszewskiej.  

Za nami półmetek roku szkolnego 2022/2023. To był też czas, kiedy nasi nowi koledzy ­– uczniowie i nauczyciele – przyzwyczajali się do nowego miejsca, odnajdywali się w nim. Mamy nadzieję, że czują się już na Skaryszewskiej komfortowo.

Za chwilę ferie zimowe. A po nich nauka i praca w drugim semestrze. Tymczasem do wakacji zostało, bez weekendów, tylko 98 dni.

Podziel się swoją opinią
Dostosowanie
error: Content is protected !!