Czekamy na kandydatów na Teamsie

Dzień otwarty to doskonała okazja dla kandydatów i ich rodziców, aby dowiedzieć się o kierunkach kształcenia, zasadach rekrutacji, terminach na złożenie dokumentów. W tym roku proponujemy spotkanie online – wideorozmowę w aplikacji Teams.

Osoby zainteresowane informacją o naszej szkole zapraszamy 18 lutego. Będziemy do dyspozycji w godzinach 11.00–15.00.

Spotkanie na temat nauki w Szkole Branżowej I stopnia nr 53

Spotkanie rekrutacyjne Szkoła Branżowa

Spotkanie na temat nauki w Szkole Specjalnej Przysposabiającej do Pracy nr 3

Spotkanie rekrutacyjne – Szkoła Przysposabiająca do Pracy

Podczas Dnia otwartego będzie możliwość spotkania się z naszym doradcą zawodowym, kierownikiem szkolenia praktycznego, psychologiem, nauczycielami. Odpowiemy niezdecydowanym, czym należy kierować się przy wyborze zawodu, postaramy zachęcić do nauki w szkole przy ul. Skaryszewskiej.

Zapraszamy także na naszą stronę internetową,  gdzie zamieszczamy informacje dotyczące rekrutacji.