Menu Zamknij

Cargill, dziękujemy!

Klasy o kierunku sprzedawca mają od tego roku szkolnego nową pracownię. W jej urządzeniu pomógł szkole polski oddział amerykańskiej firmy Cargill.

Od Cargilla dostaliśmy pieniądze na zakup między innymi: mebli, kas fiskalnych, wag elektronicznych, czytników kodów kreskowych. Jest to cenna pomoc, bez tego wszystkiego bowiem trudno jest kształcić profesjonalnych sprzedawców. Dzięki nowej pracowni wzrosną też nasze szanse na utworzenie ośrodka egzaminacyjnego, w którym będzie przeprowadzany egzamin praktyczny potwierdzający kwalifikacje zawodowe w zawodzie sprzedawca.

Serdecznie dziękujemy kierownictwu firmy, a szczególne podziękowania kierujemy do pani Natalii Bukowskiej z warszawskiego oddziału Cargill, która jak dobry przyjaciel zaangażowała się w pomoc dla naszej szkoły.

Cargill jest koncernem zajmującym się dostawą produktów i usług dla przemysłu rolno-spożywczego, prowadzi bardzo szeroką działalność produkcyjno-handlową, a także wydobycie soli oraz usługi finansowe. Firma istnieje od 150 lat, obecnie ma oddziały w ponad 70 krajach na świecie, a jej główna siedziba znajduje się w USA w Minneapolis, w stanie Minnesota.

Dostosowanie