Menu Zamknij

Brawo Klaudio i Weroniko!

Klaudia i Weronika z klasy I B wzięły udział w konkursie OSE (Ogólnopolska Sieć Edukacyjna) i NASK (Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa) „Historie z sieci wzięte”. Na konkurs nadesłano 1403 prace z całej Polski.

Właśnie ogłoszono wyniki konkursu. Praca dziewcząt, przygotowana na lekcji informatyki, była oceniana w kategorii szkół ponadpodstawowych.  Konkurencja była silna. Wśród zwycięzców znaleźli się uczniowie renomowanych liceów, m.in. reprezentanci Liceum Ogólnokształcące im. Marszałka Stanisława Małachowskiego w Płocku – jednej z najstarszych szkół w Europie.

Nasze dziewczęta nie trafiły do grona zwycięzców. Ale należą im się ogromne brawa i szczere gratulacje. Po pierwsze, przygotowały pracę w rekordowym tempie – w ciągu jednego dnia. Po drugie, ich praca jest bardzo ciekawa i na wysokim poziomie. A po trzecie, obie są bardzo dumne ze swojej pracy.

Klaudio i Weroniko – zwycięzcą nie zawsze jest ten, kto wygrywa pierwsze miejsce. Zwycięzcą jest ten, kto stara się zrobić coś lepiej, kto próbuje być w czymś dobry. Stanęłyście do rywalizacji. Nagrodę za swoją pracę otrzymacie.  

Praca Klaudii i Weroniki

Dostosowanie