Aktorzy z Saskiej Szkoły Realnej

Wszyscy popełniamy błędy i mamy do tego prawo – takie jest przesłanie spektaklu „Rycerz niezłomny”, który zaprezentowali w naszej szkole licealiści z Saskiej Szkoły Realnej. Była to premiera przedstawienia.

Spektakl „Rycerz Niezłomny” w sposób prosty i jasny opisuje walkę z przeciwnościami losu oraz poszukiwanie nowych rozwiązań. Brzmi poważnie, ale dzięki wątkom komediowym, widzowie mogli obejrzeć zabawne przedstawienie. Scenariusz zakładał kontakt z publicznością. Uczniowie mieli więc okazję wypowiedzieć się i próbować swoich sił w roli krytyka teatralnego.

Przygotowania oraz próby adeptów aktorstwa odbywały się pod kierunkiem pani Angeli Kormańskiej. Licealistom ze szkoły po sąsiedzku dziękujemy za możliwość uczestnictwa w spektaklu. Na deskach naszej małej sceny na sali gimnastycznej zaprezentowaliście się wspaniale. Życzymy Wam sukcesów i rozwoju talentu aktorskiego.

Fot. E. Kopczyńska