Majówka w ogrodach przy placu Szembeka

Po raz dziewiąty w ogrodach parafii p.w. Najczystszego Serca Maryi przy placu Szembeka odbyła się Majówka Aniołów. Byliśmy w tym malowniczym miejscu.

Majówka Aniołów to impreza, której celem jest wspólne spędzenie czasu i poznanie się uczniów z różnych szkół. Na dzisiejszej majówce byli nasi sąsiedzi z Pragi Południe: młodzież z Zespołu Szkół nr 5 im. Stefana Kisielewskiego, Zespołu Szkół spożywczo – gastronomicznych przy ulicy Komorskiej, LXXII LO im. gen. Jakuba Jasińskiego, uczniowie Szkoły Podstawowej Specjalnej nr 240 przy ul. Weterynaryjnej. – Ludzie są różni. Poznajmy się i nie bójmy się siebie. To jest podstawa integracji i tolerancji – mówi organizatorka imprezy Iwona Kulczyk.

Dziękujemy organizatorom i parafii za zaproszenie. To był miły dzień. Mamy nadzieję, że smakowały nasze naleśniki i tortille. Rogaliki i ciastka ze szkoły przy Komorowskiej były pyszne. Życzymy Wam powodzenia na praktykach m.in. w Grecji. Koledzy – ratownicy medyczni z liceum im. Jasińskiego byli fachowi i mili. Na pewno dostaniecie indeksy na wymarzone kierunki studiów. Koleżanki z „Kisiela” – pomysłowi i empatyczni, a w pomarańczowych tiszertach Wam do twarzy. Sprawdzian ze statystyki na pewno zaliczycie.

Podziel się swoją opinią
Dostosowanie
error: Content is protected !!