XI Giełda Talentów

A więc wielkie brawa dla wszystkich uczestników XI Giełdy Talentów! Tegoroczna edycja z uwagi na 80. rocznicę wybuchu II wojny światowej odbyła się pod hasłem „II wojna światowa – pamiętamy”.

Wszystko udało się, tak jak zostało zaplanowane. Można przekonać się o tym, oglądając zdjęcia. Ale przecież samo się nie zrobiło i w tym miejscu trzeba podziękować bardzo wielu osobom.  

Zacznijmy od gości. Mamy przyjaciół – pani Izabela Szostak-Smith, burmistrz dzielnicy Praga Południe, pani Róża Karwecka, dobry duch ulicy Skaryszewskiej, pan Tadeusz Kondracki, autor książki To ulica Skaryszewska, hm. Adam Sikoń. To bardzo miłe, że możemy na nich liczyć i że odwiedzają naszą szkołę.

Dziękujemy uczestnikom Giełdy Talentów – koleżankom i kolegom z innych szkół. Być może niektórzy z nich będą wkrótce uczniami naszej szkoły. Zapraszamy.

A teraz podziękowania dla organizatorów – w tym miejscu należałoby wymienić niemal wszystkich uczniów, nauczycieli i pracowników. Wymieńmy więc na początek panią Magdę Barczak, która to zorganizowała i panią Teresę Gronek, która nad tym wszystkim czuwała. Brawa dla pani Kamili, pana Kamila, pani Marzeny – za to, że pięknie udekorowali szkołę. Brawa dla pana Artura, dla klasy kucharzy i cukierników za poczęstunek, dla klas III BP i I AP za przygotowanie ulotek o historii szkoły. A jeszcze przecież I CP kleiła i adresowała koperty z zaproszeniami, ktoś nakrył do stołu, ktoś ustawiał krzesła dla gości, ktoś zadbał, by w szkole było czysto, ktoś wydrukował plakaty, ktoś naprawił w ostatniej chwili furtkę wejściową. No kto to robił? Każdy wie co zrobił i może być z siebie zadowolony. Wyszło super! A teraz obejrzyjcie zdjęcia.

Dostosowanie
Przewiń do góry