Samorząd Szkoły Przysposabiającej do Pracy

Dzień tolerancji

Dziś, 16 listopada, obchodzimy Międzynarodowy Dzień Tolerancji. Na 19 listopada wyznaczono w kalendarzu Międzynarodowy Dzień Zapobiegania Przemocy wobec Dzieci. 20 listopada przypada Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, a 21 listopada – Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. Obecnie mamy utrudniony kontakt ze sobą. Komunikujemy się przez internet, telefonicznie, drogą mailową. Co zrobić, żeby pozostać ze sobą w relacjach? Odpowiedź poznasz, biorąc udział w akcji „Bądźmy życzliwi, bądźmy w kontakcie”. 

Zachęcamy wszystkich do udziału w akcji. 

A z okazji Dnia Tolerancji życzymy wszystkim cudownego dnia. Każdy z nas jest inny! Inny – nie znaczy gorszy. Każdy jest wyjątkowy i niepowtarzalny. Spróbujcie zastanowić się, jakie cechy u siebie lubicie, a które chcielibyście zmienić. Pamiętajmy, że każdy zasługuje na szacunek – niezależnie od zalet i wad, cech charakteru, koloru skóry, religii, narodowości.

XIII Międzyszkolna Giełda Talentów – Cztery strony świata
hands, world, map

Zapraszamy do udziału

Już po raz 13. organizowana jest w naszej szkole Giełda Talentów. Co roku proponujemy inny temat. Hasło tegorocznej imprezy to: Cztery strony świata. Zapraszamy do udziału w konkursie. Poniżej zamieszczamy regulamin konkursu i deklarację uczestnika.

Dostosowanie
Przewiń do góry