Nauczyciele ze Skaryszewskiej walczą o nagrodę!

Nasz projekt Wiersze znane i nieznane otrzymał nominację do Warszawskiej Nagrody Edukacji Kulturalnej. Już teraz wielkie brawa dla wszystkich osób, które wzięły udział w projekcie.

Dziś pani Sandra Niedźwiecka odebrała dyplom z nominacją. Przedstawiła jurorom nagrody prezentację i opowiedziała o naszym projekcie. Ogłoszenie zwycięzców zaplanowano na październik.

Sama nominacja jest już dużym sukcesem i wyróżnieniem dla naszej szkoły. Tym bardziej że wśród nominowanych szkół i instytucji są bardzo poważni gracze. O nagrodę w swoich kategoriach ubiegają się między innymi: Teatr Powszechny, Orkiestra Kameralna, Teatr Ochoty, Muzeum Historii Żydów, Pałac w Wilanowie. W kategorii szkoły ponadgimnazjalne jest nasza Skaryszewska i sześć warszawskich liceów ogólnokształcących.

Wiersze znane i nieznane to nagrania recytacji ulubionych przez nauczycieli szkoły utworów. Jest Kaczka dziwaczka, Paweł i Gaweł, fragmenty Pana Tadeusza i wiele innych znanych i nieznanych wierszy. Recytują nauczyciele ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy, ale też pan Hubert – informatyk. Nagrań można posłuchać na naszej stronie. Zachęcamy wszystkich.

Nominacja do nagrody