Dzień Nauczyciela

Nauczycielom oraz pracownikom oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najlepsze życzenia. Gratulujemy także osobom, które w tym roku otrzymały nagrodę dyrektora. Pani dyrektor Magdalena Mecha wręczyła nagrody nauczycielom: Urszuli Lenkiewicz, Marii Lutoborskiej-Kresie, Joannie Legdowicz, Magdalenie Barczak, Justynie Popieko, Dorocie Podporze oraz Andrzejowi Antosikowi. Nagrodzeni zostali także: Anna Buzuk, Anna Fornal, Marta Iwanowska, Marek Osmeczko i Robert Wojtasiewicz.

W piątek, 11 października, obchody Dnia Edukacji Narodowej połączyliśmy z tradycyjnym ślubowaniem uczniów klas pierwszych. Z pewnością uroczystość nie była stresem dla uczniów klas pierwszych. Przeciwnie, było sporo spontanicznej zabawy i niewymuszonego śmiechu, co widać na zdjęciach.

Ta uroczystość odbyła się u nas już po raz 73. Dla przypomnienia, nasza szkoła powstała w 1946 roku, początkowo mieściła się przy ul. Ząbkowskiej 43 na Pradze Północ i kształciła młodzież w zawodach krawca, introligatora, szewca i cholewkarza. 

Dostosowanie
Przewiń do góry