Ogłoszenia dla rodziców

NOWA PORADNIA PSYCHOLOGICZNA

Na Pradze Północ, przy ul. Brzeskiej 12, rozpoczęła działalność Poradnia psychologiczna dla dzieci i młodzieży do lat 21. Poradnia oferuje: bezpłatne diagnozy/ porady/ konsultacje z psychologiem, psychoterapeutą oraz terapeutą środowiskowym; porady stacjonarne i/ lub za pośrednictwem środków teleinformatycznych. Zapisy odbywają się codziennie w godzinach 8.00–18.00 pod numerem 22 468-25-01. Można zapisać się również przez pocztę elektroniczną: poradnia.psychologiczna@centrumzagorze.pl

INAUGURACJA KLUBU RODZICÓW

Psycholog Roma Korzeniowska i mama ucznia ze szkoły branżowej Beata Jaszczur zapraszają na inaugurację spotkań w ramach Klubu Rodzica. Pierwsze spotkanie odbędzie się 27 lutego (czwartek) o godz.16.30 w sali 59 (III piętro). Będzie możliwość rozmowy o potrzebach, oczekiwaniach, troskach i radościach związanych z nauką i wychowaniem dzieci w naszej szkole. Wszelkie pytania można kierować do pani psycholog Romy Korzeniowskiej (kontakt przez sekretariat). Zapraszamy!

ZEBRANIE Z RODZICAMI

30 stycznia o godz. 17 odbędzie się zebranie z rodzicami.

ZEBRANIE Z RODZICAMI I SPOTKANIE RADY RODZICÓW

W czwartek  12 grudnia o  godz. 17  w  sali  gimnastycznej rozpocznie się zebranie z rodzicami. Udział zapowiedzieli przedstawiciele warszawskiej straży miejskiej. Po części ogólnej zaplanowano spotkania z wychowawcami i nauczycielami. Przewodniczący  Rady  Rodziców,  p. Adam Malinowski, zaprasza na spotkanie  Rady po  zebraniach  w  klasach. Dokładna godzina zostanie podana na  sali gimnastycznej.

RADA RODZICÓW

Adres e-mail do Rady Rodziców: rada.rodzicowzss89@am-property.pl Kontakt przekazujemy na prośbę pana Adama Malinowskiego, przewodniczącego Rady Rodziców.

UBEZPIECZENIE NNW

Dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych nr 89 uprzejmie informuje, że ubezpieczenie uczniów od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) jest dobrowolne i leży wyłącznie w gestii rodziców i opiekunów prawnych. Również wybór ubezpieczyciela jest dobrowolną decyzją rodziców. Dyrektor szkoły nie ma prawa do zawierania i podpisywania umowy ubezpieczeniowej. W związku z powyższym rodzice i opiekunowie prawni zainteresowani ubezpieczeniem podopiecznych powinni skontaktować się na własną rękę z wybraną przez siebie firmą ubezpieczeniową. Miasto stołeczne Warszawa, jako organ prowadzący szkołę, proponuje ofertę, która znajduje się na stronie: https://suprabrokers.pl/ubezpieczeniaNNWdlaedukacji

Dostosowanie
Przewiń do góry