Dentysta w szpitalu przy Kopernika

W Warszawskim Szpitalu dla Dzieci przy ul. Kopernika rozpoczęła działalność poradnia stomatologiczna dla pacjentów z niepełnosprawnościami. Zabiegi są przeprowadzane w znieczuleniu ogólnym i na koszt NFZ.

Z leczenia w znieczuleniu ogólnym mogą skorzystać dzieci i młodzież do 16. roku życia z orzeczeniem o niepełnosprawności, a także osoby w wieku 16-18 lat z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym i znacznym. Dorośli z orzeczeniem o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym i znacznym mogą skorzystać z opieki poradni, o ile wynika to ze wskazań medycznych.

Koszt wizyty pokrywa Narodowy Fundusz Zdrowia. Nie potrzeba skierowania lekarskiego, by dostać się do poradni (kontakt telefoniczny: 512 701 702).