Nasi sportowcy

Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy wzięli udział w Integracyjnym Festiwalu Sportu 2019, organizowanym przez Fundację Góra Spokoju. W obiektach Akademii Wychowania Fizycznego uczestnicy mieli szansę sprawdzić swoje umiejętności sportowe między innymi w takich konkurencjach jak: strzelanie z łuku, rzuty do kosza, dyskołap. Zobaczcie na zdjęciach jak radzili sobie nasi reprezentanci. Natomiast organizatorom dziękujemy za super zabawę i za nagrody!

Dzień Edukacji Narodowej

14 października (poniedziałek) jest dniem wolnym od zajęć. Szkoła zapewnia jednak tego dnia opiekę, wybrani nauczyciele będą pełnić dyżury. Obchody Dnia Nauczyciela zaplanowaliśmy na 11 października (piątek).

• Od pierwszej do piątej godziny lekcyjnej zajęcia odbędą się zgodnie z planem.
  • Po przerwie obiadowej między godz. 12.45 a godz. 13.30 zapraszamy uczniów i rodziców na akademię z okazji Dnia Edukacji Narodowej i ślubowanie uczniów klas pierwszych.
  • Na siódmej godzinie lekcyjnej uczniowie klas pierwszych spotkają się ze swoimi wychowawcami. Uczniowie z pozostałych klas mają lekcje według planu.
  • O godz. 14.25 uczniowie zostaną zwolnieni do domów.